Aerocopter AK1-3 light helicopter kit

Приватні польоти

АК1-3 – це надійний, економічний та легкий у використанні гелікоптер. З його допомогою можна легко здійснити мрію дитинства – парити, немов птахи, підійматися до хмар. Ви не обмежені у пересуванні в будь-якому напрямку та на будь-яку відстань швидко, адже тепер Ви не прив’язані до заторів та поганих доріг. Риболовля на острові вдалині від домівки, подорож серед хмар для своєї коханої – все це стає реальністю.Огляд гелікоптера АК1-3 Фото та вiдео

Aerocopter AK1-3 light helicopter kit

Навчання пілотів

Стандартні органи управління гелікоптерами. Легкість передполітної перевірки, запуску двигуна та управління польотом. Низький рівень вібрації. Стійкість гелікоптера в польоті та на режимі зависання. Потужний, надійний та економічний автомобільний двигун Субару. Оптимальна вартість володіння та обслуговування.

Легкий гелікоптер АК1-3 – оптимальний вибір для пілота-початківця та для професіоналів.


Огляд гелікоптера АК1-3 Фото та вiдео

Aerocopter AK1-3 light helicopter kit

Задачі для МНВ, МВС, прикордонних служб

Висока надійність. Відмінна маневреність. Максимальна швидкість польоту. Простота в управлінні та обслуговуванні. Можливість використання навісного спецобладнання – гіростабілізованих камер та тепловізору. Оптимальні витрати на експлуатацію та обслуговування.

АК1-3. Вибір визначено.Огляд гелікоптера АК1-3 Фото та вiдео

Aerocopter AK1-3 light helicopter kit

Сільське господарство

Проведені аеродинамічні розрахунки та розроблене нами експериментальне навісне обладнання продемонструвало гарні результати застосування гелікоптера АК1-3 для вирішення питань фермерських господарств. Економічний у використанні та обслуговуванні, маневрений та легкий в управлінні, він дозволяє досягнути найліпшого співвідношення ціна/якість при фумігації, обприскуванні полів.
Використання літаків та важких гелікоптерів для цих потреб більше не потребується.

Огляд гелікоптера АК1-3 Фото та вiдео

Aerocopter AK1-3 light helicopter kit

Патрулювання територій

Велика кількість гелікоптерів у всьому світі використовується для моніторингу ліній електропередач, нафто- та газопроводів, лісних масивів, геологічної та риб-розвідки. Наявність в парку техніки тихого, надійного та економічного гелікоптера, обладнаного засобами моніторингу, фіксації та передачі інформації до центру управління, надає безцінну користь. Особливо в умовах системної кризи.

Все це – зона відповідальності, яку візьме на себе гелікоптер АК1-3.


Огляд гелікоптера АК1-3 Фото та вiдео