ПРОГРАМА СПІВРОБІТНИЦТВА

РІВЕНЬ І. ТОРГОВИЙ ПРЕДСТАВНИК

Торговий представник (надалі – Агент) – фізична особа або компанія, яка отримує комісійну винагороду за залучення клієнта та укладення контракту на поставку продукції.

БАЗОВІ УМОВИ
Агент використовує свої комунікативні навики та будь-які інші ресурси з метою проінформувати, зацікавити потенційного покупця в придбанні продукції та укласти контракт на поставку продукції між клієнтом та виробником. Обов’язком агента є надання потенційному покупцеві лише достовірної інформації, одержаної ним від виробника.

КОМІСІЙНА ВИНАГОРОДА
Розмір комісійної винагороди – це процент від вартості гелікоптера для кінцевого споживача.


ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ »

РІВЕНЬ ІІ. ДИЛЕР

Дилер КБ Аерокоптер є офіційним представником виробника та забезпечує повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування гелікоптерів АК1-3 на своїй території.

БАЗОВІ УМОВИ
Дилер здійснює первісну закупівлю 2-х або більше гелікоптерів АК1-3 та завжди має в наявності не менше 1 гелікоптера.

ОПТОВА ВАРТІСТЬ
Дилер закуповує гелікоптери, інструменти та запасні частини у виробника по оптових цінах.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ АК1-3
Дилер може мати оптимальний, на його погляд, буферний склад запчастин та реалізовувати їх власникам гелікоптерів АК1-3 на будь-якій території. Дилер закуповує запасні частини та інструменти у КБ Аерокоптер.

ТЕХНІЧНІ ПОСЛУГИ
Дилер може здійснювати планове технічне обслуговування (кожні 50 год./100 год./1000 год.), необхідне технічне обслуговування та ремонт гелікоптерів АК1-3 після проходження навчання своїх спеціалістів в КБ Аерокоптер (навчання можливе на території дилера).

НАВЧАННЯ ПІЛОТУВАННЮ
Дилер може навчати пілотуванню на гелікоптерах АК1-3 за наявності в нього документу, що дозволяє дану діяльність.ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ »